Стрічка новин
Сьогодні

ТЦК розженуть, що буде натомість: буде як із міліцією

808539 Економічні новини - головні новини України та світу

В Україні планують масштабне реформування територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК). Про це повідомив заступник очільника Міноборони Іван Гаврилюк.

За його словами, нова реформа має на меті підвищення ефективності мобілізаційних процесів та покращення координації у питаннях комплектування військовозобов’язаних, пише Технофан.

Отже, плануються наступні зміни:

Перепідпорядкування Міністерству оборони.
Наразі ТЦК підпорядковуються Сухопутним військам ЗСУ, але після реформи вони будуть підпорядковані Міністерству оборони України. Це повинно забезпечити оперативність і прозорість у виконанні завдань.

Створення нових структур.
Планується створення нових мобілізаційних органів із покращеною організацією та більшою ефективністю у реалізації мобілізаційних заходів. Очікується, що це допоможе подолати бюрократичні перепони та прискорити процеси мобілізації.

Цифровізація процесів.
Очікується впровадження цифрових інструментів для контролю та координації роботи. Дані військовозобов’язаних будуть оцифровані та інтегровані в єдину систему.

Покращення інфраструктури та підготовки кадрів.
Планується навчання персоналу нових органів. Важливим етапом стане оновлення матеріально-технічної бази для ефективного виконання завдань.

На сьогодні існують великі проблеми в ТЦК, які планують вирішити за допомогою даної реформи. Планується викорінити корупція та зловживання владою співробітниками ТЦК. Також потрібно повернути довіру суспільства до органів, які будуть проводити мобілізаційні заходи, – зазначив Гаврилюк

Але попри велике бажання влади зробити глобальні реформи, багато громадян порівнюють реформу ТЦК із реформою міліції, коли зміна назви на поліцію не принесла очікуваних результатів. Адже існує ризик, що нові структури успадкують старі проблеми. Мабуть основною причиною є те, що на третій рік війни добровольців залишилося не так багато, тільки військовослужбовців, які покинули військову частину самовільно нараховується більше 100 тисяч. Також були дані, що було надіслано поштою понад 900 тисяч повісток, але за ними прийшла дуже малий відсоток людей. Тому багато військових зазначають, що без примусової мобілізації не обійтись, адже на фронті відчувається брак людей уже не один місяць.

Звичайно, на папері реформа виглядає гідно і суспільство очікує таких змін. Тільки час покаже, чи буде впроваджена ця реформа ,і чи зможе вона виправдати очікування громадян та посилити обороноздатність країни.


Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті