Стрічка новин
Сьогодні

Домінування долара викликає побоювання щодо валютних інтервенцій в Азії – Bloomberg

dolari Економічні новини - головні новини України та світу

На початку року глобальні фонди скоротили свої вкладення в азіатські акції, а місцеві валюти, такі як тайванський долар та південнокорейський геть, впали. У той же час, центральний банк Китаю продовжує надавати сильну підтримку юаню за допомогою щоденного встановлення середнього курсу валюти.

Про це пише Bloomberg.

Сильний долар означає, що занепокоєння позицією місцевих валют знову наростає, а трейдери можуть лише посилити волатильність.

Долар цього року підскочив приблизно на 2%, зміцнившись по відношенню до всіх основних валют, і хоча його зростання поки що не було таким же тривалим, як минулого року, нещодавній стрибок вгору є перевіркою для тих інвесторів, які роблять ставку на слабкість долара.

Найгірше справи з азіатськими валютами. В Азії — 2 основні світові валюти з найгіршими показниками щодо долара — єна, яка впала майже на 5% цього року, викликавши побоювання з приводу неминучої інтервенції, та тайванський долар, який лише за цей тиждень упав більш ніж на 1%.

Трейдери очікують на інтервенції з боку Банку Кореї та Народного банку Китаю, які згладять волатильність ринку. Центральний банк Південної Кореї може діяти навіть більш рішуче.

Подальше зміцнення долара загрожує таким країнам зі слабким поточним рахунком та бюджетним дефіцитом, як Індія та Індонезія, труднощами у підтримці своїх валют.


Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті