Стрічка новин
Сьогодні

СБУ затримала зрадника, який збирав розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ і передавав їх “вагнерівцям”

СБУ

Зловмисником виявився колишній заступник командира однієї з українських військових частин, який ще на початку 1990-х років пішов у відставку.

За вказівкою агресора він збирав розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ, а також цікавився персональними даними чинного командного складу українських військ у регіоні, інформують Економічні Новини з посиланням на СБУ

Крім того, він фіксував координати вуличних систем відеоспостереження в Житомирі, що знаходяться поблизу будівель органів державної влади та правоохоронних органів.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тепер на зрадника чекає суд за держзраду.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті