Стрічка новин
Сьогодні
22 Листопада 2024

РФ могла втратити в Україні до 728 000 солдатів – The Economist

7 Липня 2024, 11:48
viyskovimobilizatsiyagettyimages Економічні новини - головні новини України та світу

З початку повномасштабного вторгнення в Україну втрати особового складу країни-агресора Росії можуть перевищувати 720 тис. осіб. Ще сотні тисяч окупантів могли отримати тяжкі поранення, які не дозволяють повернутися в стрій.

Найбільш помітні сплески російських втрат були під час українського контрнаступу влітку 2023 року та після боїв за Авдіївку та Часів Яр. Про це повідомляє The Economist.

Варто зазначити, що дані не включають українців, завербованих Росією з окупованих територій. Також у цій цифрі не враховані окупанти, які були тяжко поранені та не можуть повернутися у бій.

У ЗМІ зазначили, що розрахунки ґрунтуються на документах з американського міністерства оборони. Ці дані дозволяють припустити, що втрати російської армії до середини червня 2024 року могли скласти від 462 000 до 728 000 осіб. Такі втрати РФ істотно впливають на демографію країни-агресора.

Найбільші втрати були серед людей віком від 35 до 39 років, 27 тис. з яких, за оцінками, було вбито в період із лютого 2022 року до червня 2024 року. Але у відсотковому відношенні до чоловічого населення Росії втрати серед людей віком від 45 до 49 років були найбільшими. Останні оцінки показують, що приблизно 2% усіх росіян чоловічої статі віком від 20 до 50 років могли бути вбиті або тяжко поранені на війні в Україні.

Примітно, що втрати Росії в Україні з 2022 року затьмарюють кількість жертв усіх її війн із часів Другої світової війни разом узятих. Проте, західні офіційні особи та аналітики припускають, що тяжкі втрати навряд чи викличуть проблеми з живою силою в РФ у короткостроковій та середньостроковій перспективі. Зокрема, американські офіційні особи підрахували, що Росія здатна набирати від 25 до 30 тис. солдатів на місяць.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті