Стрічка новин
14 Листопада 2024

Золото під тиском інфляції: як змінилися ціни на коштовні метали

29 Червня 2024, 12:26
667e831e7ae89.jpg Економічні новини - головні новини України та світу

Ціни на золото знизилися під час азійських торгів у п’ятницю, 28 червня, зберігаючи переважну стабільність у вузькому діапазоні. Трейдери залишаються обережними щодо долара перед публікацією ключових даних про інфляцію, що можуть вплинути на подальші рішення стосовно процентних ставок.

Про це повідомляє видання Investing.com.

Жовтий метал трохи відновився в четвер, 27 червня, після того, як на початку тижня ціна впала нижче підтримки у 2 300 доларів за унцію. Проте, він залишився в межах вузького діапазону навколо цього рівня.

Спотове золото знизилося на 0,3% до 2320,39 долара за унцію.

Ф’ючерси на золото з постачанням в серпні впали на 0,3% до 2330,85 долара за унцію.

Спотові ціни знизилися в червні, хоча прогнозується певне зростання у другому кварталі.

Очікування даних про інфляцію та вплив на золото

Золото трималося у вузькому діапазоні майже весь червень через невизначеність щодо подальшого курсу процентних ставок у США. Попри ознаки охолодження економіки США, представники Федеральної резервної системи попереджають, що стійка інфляція може затримати зниження ставок.

Центральною подією п’ятниці стали дані індексу цін PCE, що є ключовим показником інфляції для ФРС. Очікується, що інфляція залишатиметься значно вищою за цільовий показник центрального банку у 2% на рік.

Високі процентні ставки негативно впливають на ринки металів, оскільки збільшують альтернативну вартість інвестування в безприбуткові активи.

Інші дорогоцінні метали

Інші дорогоцінні метали також залишилися у вузькому діапазоні в п’ятницю, але деякі з них показали зростання у другому кварталі.

Ф’ючерси на платину зросли на 0,6% до 1010,05 долара за унцію.

Ф’ючерси на срібло зросли на 0,2% до 29,328 долара за унцію.

Очікування зниження процентних ставок сприяли певному зростанню ринків металів у другому кварталі. Однак, трейдери зменшили свої ставки до червня, що призвело до втрат більшості металів.

Ціни на мідь зросли в п’ятницю, але очікується, що червень закінчиться з негативним результатом через погіршення настроїв щодо головного імпортера Китаю.

Еталонний ф’ючерс на мідь на Лондонській біржі металів зріс на 0,6% до 9576,50 долара за тонну.

Місячні ф’ючерси на мідь зросли на 0,8% до 4,3695 долара за фунт.

Однак, у червні обидва контракти втратили 4-5,5%.

Втрати міді були зумовлені наростальними сумнівами щодо високого світового попиту через погіршення економічних умов у великих країнах. Китай, як головний імпортер, став джерелом занепокоєння через можливу торгову війну із Заходом.

Наразі увага прикута до майбутніх даних індексу менеджерів із закупівель із Китаю, які мають бути опубліковані на вихідних.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті