Стрічка новин
Сьогодні

На базі в Гуамі американські військові продемонстрували бомбардувальник B-52, який був озброєний гіперзвуковою ракетою. ФОТО

boeing b 52 stratofortress large Економічні новини - головні новини України та світу

Під час навчань американські пілоти ознайомлювалися з гіперзвуковою зброєю на прикладі ракети AARW. Журналісти звертають увагу, що армія, за їхніми словами, відмовилась від використання такого боєприпасу, що породжує більше запитань після демонстрації.

Повітряні сили США показали світлини стратегічного бомбардувальника B-52H Stratofortress на авіабазі на Гуамі з гіперзвуковою ракетою AGM-183A ARRW. Про це повідомляє The War Zone.

Під час навчань Повітряних сил публічно показали ракету AARW на стратегічній базі США в Тихому океані. Боєприпас показали попри те, що армія вирішила припинити розробку AGM-183A через невдалі випробування. Відтак ці світлини викликають нові запитання щодо неоднозначного майбутнього гіперзвукової ракети.

гіперзвукова ракета, ракети сша
AARW має хмарне майбутнє
Фото: US Air Force

Навчання були присвячені вивченню гіперзвукової зброї на базі Андерсен. На одній зі світлин також помітно серійний номер ракети AR-AUR-005. До вивчення зброї були залучені екіпажі B-52 з 23-ї експедиційної бомбардувальної ескадрильї і 49-ї випробувально-оціночної ескадрильї.

“Екіпажі зосередилися на основах гіперзвуку, оперативних і матеріально-технічних аспектах, а також на поглиблених тактичних дискусіях”, — зазначають у Повітряних силах.

У виданні зазначають, що наразі немає жодних ознак, що Повітряні сили США мають намір провести випробування ARRW на базі в Гуамі. Проте такий варіант можливий, бо це б стало демонстрацією сили в Тихоокеанському регіоні. Це могло б стати сигналом для Китаю і іншим потенційним ворогам.

Льотчики США на навчаннях
Льотчики США на навчаннях
Фото: US Air Force

ARRW складається з двох основних компонентів: безмоторної гіперзвукової ракетно-планувальної системи в носовій частині та великого ракетного прискорювача в задній частині. Прискорювач розганяє всю ракету до оптимальної швидкості та висоти, після чого він відпадає.

 


Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті