Стрічка новин
Сьогодні
22 Листопада 2024

Ціни на нафту коливаються через нарощування запасів у США

22 Лютого 2024, 10:56
нафта

Ціни на нафту трохи змінилися в ході азіатських торгів у четвер, оскільки ознаки чергового надмірного зростання запасів нафти в США нівелювали надії на скорочення світових поставок через перебої поставок з Близького Сходу.

Цього тижня ціни на сиру нафту сильно вагалися, оскільки ринок побоюється погіршення попиту і потенційних перебоїв з поставками через конфлікт, що триває на Близькому Сході, оскільки війна між Ізраїлем і ХАМАС не подає ознак деескалації.

Хоча в середу ціни на нафту все ж таки трохи зросли, двотижневе відновне ралі на сирій нафті, схоже, значною мірою вичерпало себе. Ознаки роздутих поставок зі США ще більше стримують будь-які значні успіхи нафти на тлі очікувань, що рекордно високі обсяги виробництва в США значною мірою компенсують будь-які недоліки поставок з Близького Сходу.

Ф’ючерс на Brent тримається на рівні $83,05 за барель, а ф’ючерс на нафту West Texas Intermediate виріс на 0,1% до $77,38 за барель на 21:38 за східним часом (2:38 за Грінвічем).

Дані Американського інституту нафти показали, що запаси в США зросли на 7,2 млн. барелів за тиждень, що завершився 16 лютого, що значно перевищило очікування зростання запасів на 4,3 млн. барелів.

Хоча зростання запасів було менше, ніж зростання на 8,5 млн барелів, про яке API повідомив попереднього тижня, це був третій тиждень зростання запасів у США поспіль, і це стало сигналом того, що найбільший у світі споживач палива, як і раніше, добре забезпечений.

Збільшення запасів нафти, ймовірно, сприятиме зростанню пропозиції, оскільки найближчими днями багато нафтопереробних заводів відновлять виробництво.

Дані API зазвичай передвіщають аналогічні офіційні дані інвентаризації, які мають вийти пізніше у четвер. Очікується, що дані також покажуть, що виробництво США залишається на рекордно високому рівні — понад 13 млн барелів на день.

Трейдери продовжували переживати через млявий попит, після того, як протокол засідання Федеральної резервної системи США наприкінці січня показав, що центральний банк не поспішає починати зниження процентної ставки.

Цього тижня низка чиновників ФРС також підтвердила позицію банку, посилаючись на побоювання з приводу застійної інфляції. Вища ставка гальмує економічну активність, що, своєю чергою, знижує попит на нафту.

В даний час увага зосереджена на низці ключових індексів ділової активності (PMI) у найбільших економіках, які мають бути опубліковані у четвер, щоб отримати більше інформації про стан світової економіки.

Показники в зоні євро та США мають бути опубліковані пізніше в четвер, після того, як індекси PMI Японії та Австралії, опубліковані раніше в четвер, в основному не дали позитивних результатів.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті