У житті є багато ситуацій, коли кнопковий телефон стане у нагоді кожному.
Незважаючи на присутність на вітринах смартфонів на будь-який смак та гаманець, попит на кнопкові телефони залишається стабільним. І справа зовсім не в пенсіонерах, багато з яких далекі від сучасних технологій. Про це пишуть Економічні Новини з посиланням на ITsider.
1. Безпека ваших грошей
Сьогодні управляти рахунком у банку можна безпосередньо зі смартфона, встановивши потрібну мобільну програму. Або зайти до особистого кабінету онлайн банку, підтвердивши доступ за допомогою мобільного гаджета. І начебто все надійно, оскільки, крім пароля при запуску програми, грошові операції підтверджуються за допомогою SMS.
Але смартфон може виявитися зараженим шкідливим програмним забезпеченням, яке може перехоплювати SMS. І якщо одноразовий пароль від банку виявиться перехоплений вірусом, гроші можуть викрасти з рахунку непомітно для власника. Тому за наявності великих банківських депозитів важливо подбати про їхню безпеку. Якщо використовувати для входу в онлайн банк SIM-картку, встановлену в кнопковий телефон, перехоплення SMS можна не побоюватися.
2. Подання безкоштовних оголошень
Збираючись будь-що продати через сайти безкоштовних оголошень, готуйтеся до напливу спамних повідомлень та дзвінків. Тому для цього краще завести окрему сімку, встановлену в кнопковий телефон. Коли оголошення стане неактуальним, телефон можна вимкнути, щоб не відволікатися від спамних дзвінків. В принципі, в інтернеті краще “світити” тільки цей номер, а не основний.
3. Робочий телефон
Смартфони – просунуті гаджети, але не завжди їх можна взяти на роботу. Десь цьому заважають умови праці – висока ймовірність упустити телефон, намочити його або забруднити. Краще взяти з собою дешевий кнопковий гаджет, зламати або втратити який особливо не шкода.
А в інших випадках приносити на роботу смартфон не можна за вимогами інформаційної безпеки. На камеру смартфона можна зняти секретні документи та креслення, їх електронні копії можна записати на згадку про гаджета. Тому на територію підприємства можна пронести лише кнопкові дзвонилки без фотокамери та карток пам’яті.
4. Запасний телефон у дальній поїздці
Вирушаючи в подорож або відрядження, бажано, крім смартфона, взяти з собою простий кнопковий телефон. Якщо перший гаджет розрядиться або зламається, завжди залишається запасний варіант у вигляді кнопкової дзвонилки. Оскільки вона використовується лише для дзвінків, її акумулятор довше тримає заряд.
5. Домашній телефон
Вдома також бажано мати кнопковий телефон, який дозволить додзвонитися до членів сім’ї, якщо їх смартфони вимкнені або у беззвучному режимі. Такий гаджет ніколи не залишає квартири, тож домочадці завжди будуть на зв’язку. Завдяки малій витраті заряду батареї, кнопковий телефон може залишатися без підзарядки тиждень і більше.