РусУкр

Це не питання власних інтересів. На кону значно більше – доля держави

 
Печать Отправить на почту

 

 

Коли йдеться про велику мету, про справжні зміни, багато речей, що призводять до цих змін, цілком можливі.

Це не питання власних інтересів. На кону значно більше – доля держави
Святослав Вакарчук

Я виключаю сам факт того, що через якісь політичні «ласощі», через персональні амбіції чи дивіденди, я міг би навіть починати розмову про підтримку чи ні когось з кандидатів у президенти. Це не питання власних інтересів, не питання, що буде з тобою, чи кому ти допоможеш. На кону значно більше – доля держави.

Це дуже серйозна річ. І я, взагалі, застерігаю всіх — і  журналістів, і політиків, і виборців від легких схем, від простих рішень. Вибори — це дуже серйозна і відповідальна справа.

На мою думку, вибори парламенту потрібно розглядати в комплексі. Я не думаю, що вибори президента сьогодні в Україні можна розглядати окремо від виборів парламенту. Ти ж не можеш на шаховій дошці розставити окремо чорні квадрати, а окремо білі. Уявіть, що одні – це наслідок президентських виборів, а інші – парламентських. Вони взаємодіючі.

І зараз дуже важливо дати можливість виборцю зробити усвідомлений вибір, а потім його захистити.

Я маю на увазі не тільки на виборчих дільницях та при перерахунку голосів, а захистити політично. Від цього теж багато залежить. Не тільки нові люди в політиці визначатимуть долю держави, але є можливість виборця впливати на політику, на політиків та їх підзвітність людям.

Святослав Вакарчук, співак, громадський діяч, лідер гурту » Океан Ельзи»

в ефірі ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK.

 

Взгляды, высказывания и оценки в рубрике «Мнение», передают точку зрения самих авторов и не всегда отражают позицию редакции

Другие мнения

Выборы-2019 в оценках экспертов

Последние новости в соцсетях


Новости партнеров

bigmir)net TOP 100